Dostępność terminu

x
#

Jak prowadzimy wesele?

Podczas wesela jednodniowego gramy bloki muzyczne składające się z pięciu lub sześciu utworów. Jest to sprawdzony mix utworów różnorodny pod względem tempa jak i stylistyki. Długość jednego utworu można uśrednić do około 4-5 minut, choć bardzo często bywa tak, że widząc bawiących się gości, wydłużamy go zachęcając wszystkich np. do włączenia się w śpiewanie refrenu, klaskania, itd.

Każdy blok muzyczny rozpoczynamy zazwyczaj utworem wolnym, bardziej stonowanym i kolejnymi coraz bardziej podkręcamy tempo. W bloki muzyczne wplatane są utwory specjalnie zaproponowane przez Parę Młodą (tzw. specjalne dedykacje). Każdy z gości może zamówić dedykację podczas przerwy. Z tego tytułu nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Podczas trwania wesela przewidujemy 50 minutowy blok biesiadny, podczas którego przechadzamy się z instrumentami akustycznymi (gitara akustyczna, trąbka/saksofon, akordeon, werbel, kontrabas, tamburyn/werbel) między stolikami, proponując różnego rodzaju przyśpiewki ludowe, do których włączają się goście weselni.


Przerwy w blokach muzycznych.

Bloki muzyczne są przeplatane przerwami o długości od 10 do 15 minut. Jeśli podawany jest ciepły posiłek czekamy aż większość gości zakończy konsumpcję.

Czy prowadzimy zabawy?

Jak najbardziej tak, po wcześniejszym omówieniu i ustaleniu ich z Parą Młodą. Zawsze na poziomie i w dobrym guście. Ilość prowadzonych zabaw i konkursów nie ma wpływu na cenę usługi.


Zaplecze techniczne zespołu.

Jesteśmy dużym zespołem i posiadamy profesjonalny sprzęt. Pociąga to za sobą wymóg dotyczący metrażu sceny, na której  zespół ma występować. Dlatego też prosimy o przygotowanie sceny dla zespołu o powierzchni minimum 15 m2. W przypadku mniejszych powierzchni, wykorzystujemy dodatkowo miejsce tuż przy scenie.

Zespół posiada również sprzęt oświetleniowy oparty o technikę LED, dzięki temu nie stanowi on znaczącego obciążenia dla sieci energetycznej sali na której występujemy


Czy zespół jest z Parą Młodych podczas tzw. wyprowadzenia?

Oczywiście o ile Państwo Młodzi tego sobie życzą jesteśmy obecni na wyprowadzeniu. Jest to usługa wliczona w cenę i Para Młodych nie ponosi z tego tytułu dodatkowych kosztów z wyłączeniem kosztów dojazdu do i z miejsca wyprowadzenia.


Kiedy termin jest zarezerwowany?

Termin jest w pełni zarezerwowany po spełnieniu następujących warunków:

  • Podpisanie umowy.
  • Wpłatę zaliczki. Wynosi ona (+-) 10% całkowitej ceny wykonania usługi.


Jakie koszty wobec zespołu ponosi Para Młoda?

Na całość kosztów wynajęcia zespołu Czarne Charaktery składa się:

  • Koszt animacji muzycznej i konferanjserskiej
  • Koszt transportu muzyków i zaplecza technicznego

Koszt transportu zaplecza technicznego i muzyków jest liczony według kilometrów przejechanych przy realizacji usługi w obie strony. Punktem startowym jest miejscowość Poraj k/Częstochowy.