Dostępność terminu

x
#

Rekomendacje

Chciałbym gorąco polecić wszystkim zainteresowanym zespół Czarne Charaktery. Chłopaki (i jedna pani) podczas mojego wesela pokazali się z bardzo dobrej strony. Zrealizowali cały plan ustalony przed weselem. Dali z siebie wszystko i grali do samego końca. A trzeba powiedzieć, że grania było sporo, bo wesele z poprawinami. Pierwszego dnia dzielnie nadawali tempo imprezie, grali bardzo sprawnie, sprawiając że parkiet cały czas był pełny. Goście bardzo dobrze się bawili, ani jeden utwór zagrany przez zespół nie powtorzył się, a oni sami zeszli ze sceny dopiero kiedy ostatni gość opuścił salę. Drugi dzień wyglądał podobnie i wtedy też utrzymywali bardzo dobre tempo ;) Wesele zaczęło się o 18, zakończyło o 5 rano, drugi dzień trwał od 15 do 22, czyli grania było łącznie 19 godzin, nie wspominając o tym, że pojawili się jeszcze wcześniej w domu panny młodej, po czym pojechali przygotować się na sali. Podsumowując, Czarne Charaktery to zespół godzien zaufania, grający na poziomie i umiejący sprawić, że zabawa jest przednia.

Daria i Jakub(2011)

Serdeczne pozdrowienia dla całego zespołu. Oczekiwaliśmy niecodziennego podejścia do muzyki na naszym weselu i dzięki zespołowi Czarne Charaktery nasza wizja wypaliła w 100%. Polecamy!

Ania i Łukasz(2012)

Ty było prawdziwe wesele, szalone, dłuuugie i na "pełnej k...." - dzięki Wam. Polecamy Czarne Charaktery ( Czerwone Buraki na poprawinach ). 

Monika i Krzysztof (2013)

Bardzo polecamy zespół Czarne Charaktery. Walczyliśmy o Was i udało się. Naprawdę nie wiemy co by się działo gdybyście u nas nie zagrali na weselu. Minął prawie rok od naszej imprezki a rodzinka dalej Was wspomina bardzo miło. Na weselu zabrakło prądu a Wy zmieniliście instrumenty na akustyczne i zabawa dalej trwała. Pozdrawiamy bardzo serdecznie

Bsia i Wojtek(2013)

Pozdrawiamy z Mazur. Szczerze polecamy wariatów czyli Czarne Charaktery. Dziękujemy za wspaniałą zabawę przy super muzyce. Stare Jabłonki zawsze otwarte na Was.

Ola i Tomek (2013)

Jak najbardziej polecamy zespół Czarne Charaktery. Dzięki Wam nasze wesele była dla nas tym najszczegółniejszym wydarzeniem w życiu. Szczególbne pozdrowienia dla Paniu Sylwii. Często słuchamy Adelle w jej wykonaniu.

Dobrochna i Andrzej (2013)

Z góry chciałem wszystkim podziękować którzy byli razem z nami w tak ważnym dniu. Chetnie bym każdemu z osobna dziekował ale nadal brak sił xD. Chcielibyśmy podziękować również zespolowi Czarne Charaktery. Jesteście nie z tej ziemi!  Polecam gorąco wszystkim którzy chcą mieć dobrą zabawę przy dobrej muzyce. 120% profesionalizm!

Martin Wie (2014)