Dostępność terminu

x
#

Czarne charaktery - o sobie

Czarny charakter – przewrotny i zły bohater utworu literackiego, komiksowego, scenicznego lub filmowego. Motywy Czarnych Charakterów są różnorodne, najczęściej kieruje nimi chęć wzbogacenia się, żądza władzy lub zemsty, motywem może być również szaleństwo spowodowane traumatycznym wydarzeniem!!! Tak według wolnej encyklopedii Wikipedia pisze się o czarnych charakterach, w naszym przypadku jest zupełnie inaczej.....!

Pięć lat temu zebrało się pięciu przemiłych ludzi którzy postanowili z racji kochania i tworzenia muzyki zrobić coś co przyniesie ludziom przyjemność, czyli grać i bawić. Tych pięciu miłych to: Rafał Polegaj (ins. Dęte) Włodzimierz Duda (gitara) Paweł Krzyczmonik (perkusja) Daniel Gołąbek (git bass) Mariusz Czarnecki (klawisze) i ta piątka postanowiła zaprosić do siebie też coś pięknego z cudownym głosem, Sylwia Szeperak (voc.) i w ten sposób miłe i piękne tworzy niepowtarzalny urok na każdej imprezie na której się pokazujemy.

A jesteśmy prawie wszędzie: wesela, zabawy, koncerty, gramy muzykę różną i wszelaką, trafiamy do najbardziej wymagających słuchaczy. Wspieramy szkoły grając majówki, WOŚP grając koncerty, oraz charytatywne imprezy dla różnych stowarzyszeń i instytucji, nagłaśniamy, oświetlamy, strzelamy sztuczne ognie. Możemy mieć i zrobić prawie wszystko co sobie zażyczycie, jeśli ciężko w to uwierzyć zapraszamy do kontaktu z nami.